Předkolo hry - HAAS a Deinonych

17. září 2012 v 17:19 |  Hra
Z duvodu, že nemám rád čekání a HAAS a Deinonych se přihlásili tak rychle, rozhodl jsem se udělat předkolo speciálně pro ně.
Neznamená to že se nemůžete dál hlásit, naopak, jen se hlaste. Další dva, kteří se přihlásí, budou mít též společné předkolo.
Teď pár organizačních věcí: za kazdou splněnou misi bude přidělen bod, za každou částečně splněnou misi půl bodu. Po určité době body sečtu a hráč s nejvyšším počtem bodů získá užitečné výhody.
A teď už ke hře:

HAAS
Tvůj paleontologický tým našel velice zajímavé pozůstatky dvou predátorů, pravděpodobně zavalených stromem. Při průzkumu pomocí ultrarengenového snímače(můj výtvor, umožňující určit přesný děj smrti dané fosílie), vyšel najevo zajímavý příběh. Asi pět metrů dlouhý samec Majungasaura hledá potravu. Najde mládě svého vlasního druhu a nemilosrdně ho zabije. Náhle se však spustí bouře, blesk udeří do stromu a ten zavaluje samce i s mrtvým mládětem. O pět minut později na místo dorazí matka mláděte. Okamžitě pozná, že mládě i samec jsou mrtví, tak začne požírat části těl, které čouhají z pod spadlého stromu.
Cíl mise: Zachránit mladého samce, samici a mládě Majungasaura.

Deinonych
Na opačném konci planety našel tvůj tým neméně zvláštní fosílii. Jedná se o pozůstatky nedospělého Acrocanthosaura snad s každou kostí v těle pokousanou, nebo poškrábanou. Ultrarengenový snímač odhalil, že silně vyhladovělý Acrocanthosaurus napadl smečku Deinonychů, která ho zabila a roztrhala.
Cíl mise: Zachránit nedospělého Acrocanthosaura a smečku Deinonychů.

Doufám, že se Vám předkolo líbilo a že se jěště nekdo přihlásí.
Megaraptor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kryptoraptor kryptoraptor | 17. září 2012 v 17:50 | Reagovat

Dobrá. Potřebuješ k tomu tohle: JPOG, Program Paint.Net, nějaký grafický editor-doporučuji GIMP, a Hex Editor Neo. Jako první si stáhni z internetu skiny dinosaurů(najdeš je na téhle adrese:
http://ogparadise.attivoforum.com/t100-default-skins-for-skinners)
Skin dinosaura libovolně přebarvi a ulož ho. Pak tento změněný skin otevři v programu Paint. Net a ulož soubor jako DDS. Kdž ho budeš chtít uložit, otevře se ti okno, ve kterém je nahoře vlevo taková malá věc ve tvaru obdélníku s textem uvnitř. Klikni na ni a vyber možnost ve které se píše interpolated alfa. Tak, teď si DDS soubor otevři v Hex editoru a všechno zkopíruj. Otevři si v Hex editoru soubor TML, který zastupuje naleziště, ve kterém je tvůj dinosaurus. soubor najdeš ve složce matlibs, která je ve složce data ve složce, do které sis nainstaloval JPOG. tak a podívej se v souboru TML úplně dolů. Měl bys vidět tři dinosauří jména nad sebou. Pokud je jméno tvého dinosaura nahoře, klikni na lupu, vyhledej v Hex bytech tato čísla:44 44 53 20 a stiskni pětkrát F3. pokud je jméno tvého dinosaura uprostřed, vyhledej ta samá čísla a stiskni čtyřikrát F3. pokud je tvůj dinosaurus dole, vyhledej tatáž čísla jako v předchozích dvou případech a stiskni dvakrát F3. Potom, co jsi v odpovídajícím počtu stisknul F3, klikni pravým tlačítkem myši a vyber možnost Paste. Potom soubor ulož a hotovo

2 kryptoraptor kryptoraptor | 17. září 2012 v 18:46 | Reagovat

To proto, že to složité je. Pro začátek bych zpíše doporučil dělat do JPOG nové zvuky. Pro to potřebuješ pouze nějaký program pro editaci zvuků. Prostě si ve složce Dino, která je ve složce Sound. Složka sound se nachází ve složce data, která se nachází ve složce, do které sis JPOG nainstaloval. Tam si prostě vybereš složku dinosaura, kterého chceš nově ozvučit. Vyber si soubor, který chceš nahradit a uprav ho pomocí programu na editaci zvuků. A hotovo. Mimochodem, možná vytvořím návod s obrázky, takže snáze pochopíš i ten strašně složitý návod na editaci skinů.

3 HAAS HAAS | Web | 18. září 2012 v 16:58 | Reagovat

Dobrá, tak budu plnit tuhle misi. Chci se ale zeptat; to máme jako volné možnosti, co máme udělat? Mimochodem, jsem rád, že se Ti kanál Nat Geo Wild líbí, i já ho mám belice moc rád... :-)

4 deinonych deinonych | Web | 18. září 2012 v 18:12 | Reagovat

Pěknej úvod, těším se na hru.

5 dinosaurss dinosaurss | Web | 19. září 2012 v 16:39 | Reagovat

Já se taky tedy přihlásím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama